Masz pytanie?

Wydarzenia

Aula » Wydarzenia

17 listopada 2021

Bielska scena Stand-Up

 

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja w Bielsku-Białej, jako współzałożyciel nowej inicjatywy artystycznej - Bielskiej Sceny Stand-up serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie BSS.
Gospodarzem wydarzenia będzie Pan Piotr Skucha, guru bielskiego humoru, zaś zaproszeni artyści to Ewa Błachnio oraz Michał Pałubski.
 
EWA BŁACHNIO: Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami - kto śledzi mnie na social mediach, ten wie . Kiedyś byłam widywana z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom "aktora dramatycznego", a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie - nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... - pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień! W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. "Czy na sali jest mój mąż?" i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo!

MICHAŁ PAŁUBSKI: Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień  nie odczuwam objawów bólowych, bo moja głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu… to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich… chcesz zobaczyć jak "głupi" może być człowiek inteligentny? Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na mój nowy program i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.
 
W załączeniu przesyłamy plakat promujący wydarzenie.
 
Bilety można nabyć na stronie:
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

04 marca 2018

"Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta"

08 kwietnia 2018

"Dwie morgi utrapienia"

www.marekrebacz.pl

 

Razem dla Mirka

11.02.2017r. w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej miało miejsce szczególne wydarzenie. O godz. 17:00 rozpoczął się spektakl charytatywny pt. Zemsta. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas i spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Jesteście wspaniali - dziękujemy za każde miłe słowo, za uśmiech, za wszystkie datki, które tak chętnie wrzucaliście do puszek.
DZIĘKI WAM, DRODZY GOŚCIE, NA REHABILITACJĘ MIRKA UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ 15 524,56 ZŁ!!!

Serdeczne podziękowania dla organizatora i współtwórców tego wydarzenia: Dyrekcji SP nr 2 w Bielsku-Białej, Zarządu Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej, Fundacja "Serca dla Maluszka" . Bez Waszej życzliwości niewiele moglibyśmy zdziałać.
Szczególne ukłony dla Dyrekcji i Artystów Teatr Bohema za wspaniały spektakl i 100% bezinteresowność.
Nie zapominamy oczywiście o tych wszystkich fantastycznych osobach, które przygotowały ciasta, ciasteczka, wykonały lub podarowały przedmioty na aukcję, pomagały przy organizacji całego wydarzenia. Okazaliście się nieocenionym wsparciem.

Dla nas wszystkich to był szczególny dzień. Dzień dobrej energii, życzliwości, hojności i uśmiechu. To był dzień, w którym byliśmy RAZEM DLA MIRKA!

ANDROPAUZA 2

16 kwietnia 2016

godzina 19:00

Opis spektaklu

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com

 Logo

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała